Alle producten
-
SF6 herstel systeem
-
SF6 gasmeetapparaat
-
SF6 lekdetector
-
de detector van het gaslek
-
de meter van het dauwpunt
-
Online-bewakingssysteem
-
Dry Air-apparatuur
-
SF6 vacuümpomp
-
Gasmengeenheid
-
Koelstofrecyclingmachine
-
de detector van het koelmiddelenlek
-
SF6 Gaszuivering
-
SF6 Toebehoren
-
Deeltjesontladingsdetector
-
Instrumenten en apparatuur van de serie C4F7N
-
Heliummassaspectrometer
zoekwoorden [ gas leak sensors ] bij elkaar passen 43 producten.
RS485 Draagbare Dauwpunt Analyzer Micro Vochtmeter Meetinstrument, Weerstand Capaciteit Methode, Vaisala 143 KST-VII
| Dauwpuntbereik: | -8 - +20 ℃ TD |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik: | 0 - 100% |
| 0 - 100%: | -40 - +80 ℃ |
Gepaste handheld waterdigte dauwpuntmeter voor Ppmv, PP20, SF6, N2 en H2 KST-VII
| Afmetingen: | 414*333*177mm |
|---|---|
| Werktijd van de batterij: | > 8 uurS |
| Voedingsmodus: | AC220V / lithiumbatterij |
Vaisala 143 Dewpoint Analyzer Micro Vochtmeter Meetinstrument PP20 Omzetting KST-VII
| Meetmethode: | Volledig automatisch |
|---|---|
| Gemeten Gas: | SF6, N2, H2, etc. |
| Gasdebiet: | 400 ~ 800 ± 50 ml/min |

