Alle producten
-
SF6 herstel systeem
-
SF6 gasmeetapparaat
-
SF6 lekdetector
-
de detector van het gaslek
-
de meter van het dauwpunt
-
Online-bewakingssysteem
-
Dry Air-apparatuur
-
SF6 vacuümpomp
-
Gasmengeenheid
-
Koelstofrecyclingmachine
-
de detector van het koelmiddelenlek
-
SF6 Gaszuivering
-
SF6 Toebehoren
-
Deeltjesontladingsdetector
-
Instrumenten en apparatuur van de serie C4F7N
-
Heliummassaspectrometer
Contactpersoon :
Jin
Telefoonnummer :
15000093078
Precisie van 0,01 ppm, digitale weergave van de concentratie, hoge gevoeligheid, draagbare lekdetector
| Plaats van herkomst | Sjanghai |
|---|---|
| Merknaam | KSTONE |
| Certificering | ISO9000 |
| Modelnummer | LF-300 |
| Document | LF-300.pdf |
| Min. bestelaantal | 1 |
| Prijs | $25000-$26000 |
| Verpakking Details | Karton / houten doos |
| Levertijd | 30 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10 per jaar |
Productdetails
| Meetbereik | 0,01ppm - 10000ppm | Nauwkeurigheid | 0,01 ppm |
|---|---|---|---|
| Min. Resolutie | 0,01 ppm | Gas- en elektrische geïntegreerde slang van de detector | Standaardlengte is 3 meter (kan indien nodig worden aangepast, tot 10 meter) |
| Stroominvoerkabel | 2 meter | Ingangsvermogen | 220V ± 22V 50Hz ± 2Hz (externe lithiumbatterijomvormer voeding is beschikbaar) |
| Markeren | lichtgewicht sf6-detector,220W sf6-detector,lichtgewicht sf6 gasmonitor |
||
Productomschrijving
Precision of 0.01ppm, Digitale weergave van concentratie, hoge gevoeligheid, draagbare lekdetector
LF-300
De LF-300 maakt gebruik van laagspannings-ionisatie in een hoogfrequente magnetisch veld, en biedt een stralingsvrij ontwerp voor veiligheid en betrouwbaarheid.het zorgt voor minimale kosten voor gebruik en onderhoudEen optionele externe lithiumbatterij-omvormer ondersteunt veldoperaties die mobiele stroom vereisen.
Belangrijkste voordelen
- Ultrahoge gevoeligheid: detecteert lekken tot 0,01 ppm met nauwkeurige kwantificatie.
- Draagbaar ontwerp: lichtgewicht detector (1,2 kg) en compacte hoofdunit, ondergebracht in een aluminium anti-botsingshoes voor mobiliteit op het veld.
- Betrouwbare prestaties: snelle respons (< 1 s) en herstel na verontreiniging, geschikt voor milieus met een hoge concentratie SF6.
- Gebruikersvriendelijke interface: visuele en audioreactie in realtime via touchscreen en buzzer.
Technische specificaties
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Meetbereik | 0.01 ppm - 10.000 ppm (v) |
| Meetsnauwkeurigheid | 0.01 ppm (v) |
| Minimale resolutie | 0.01 ppm (v) |
| "Vergiftiging" Hersteltijd | ≤ 10s in 99,99% SF6-omgeving ≤ 1 s in 10% SF6-omgeving |
| Reactietijd | ≤ 0,5 s voor 10 ppm ≤ 1 s voor 1 ppm |
| Indicatiemethoden | - Touchscreen: rechtstreeks weergeven in ppm (0,01 ppm resolutie) - LCD-digitaal: numerieke veranderingen in verhouding tot de concentratie De frequentie neemt toe met de concentratie. |
| Lange slang | Standaard 3 m (aanpasbaar tot 10 m) |
| Stroomvoorziening | 220V±22V 50Hz±2Hz (compatibel met externe lithiumbatterijenomvormer) |
| Werkomstandigheden | Temperatuur: 5°C-50°C Vochtigheid: ≤95% |
| Energieverbruik | ≤ 100w |
| Gewicht en afmetingen | - Detector: 1,2 kg. - Hoofdeenheid: 7,1 kg - Grootte van het hoofdapparaat: 310*168*200 mm - Aluminium behuizing: 3,0 kg, 370 x 320 x 270 mm |
Waarom kiezen voor Kstone?
- Technische autoriteit van hoogste niveauEen standaardinstellende onderneming. 0,01ppm nauwkeurige SF6 lekdetector. Meerdere patenten en certificeringen.
- Een-stop SF6-oplossingsgebiedDraagbare detectoren voor herstelsystemen. 100% geaccrediteerd door nationale laboratoria.
- Aanpasbare turnkey dienstenOntwerp op maat van de apparatuur Installatie en debugging ter plaatse
- Wereldwijde steun en bewezen reputatie1000+ wereldwijde klanten.
- Milieuvriendelijk en kostenefficiëntVoldoet aan de EU-F-gasrichtlijn.
Geadviseerde Producten

