Alle producten
-
SF6 herstel systeem
-
SF6 gasmeetapparaat
-
SF6 lekdetector
-
de detector van het gaslek
-
de meter van het dauwpunt
-
Online-bewakingssysteem
-
Dry Air-apparatuur
-
SF6 vacuümpomp
-
Gasmengeenheid
-
Koelstofrecyclingmachine
-
de detector van het koelmiddelenlek
-
SF6 Gaszuivering
-
SF6 Toebehoren
-
Deeltjesontladingsdetector
-
Instrumenten en apparatuur van de serie C4F7N
-
Heliummassaspectrometer
zoekwoorden [ mobile vacuum pump ] bij elkaar passen 28 producten.
Klein volautomatisch SF6-herstelapparaat, olievrije compressor, vacuümherstel, opslagtank van 300 liter
| Producttype: | Gasterugwinningsapparatuur |
|---|---|
| omgevingstemperatuur: | -10°C ∼40°C |
| Recycling: | Begindruk: ≤30 bar Defonneedruk: ≤-0,09 MPa |
Draagbare SF6 lekdetector met 0,01 ppm gevoeligheid, lichtgewicht 6,6 kg Ontwerp en automatische vacuümbewaking voor GIS-inspectie
| Detectiegevoeligheid: | 0,01 ppm |
|---|---|
| Detectieprincipe: | Hoogfrequent magnetisch veld en laagspanningionisatie |
| Sollicitatie: | GIS-inspectie en onderhoud van schakelapparatuur |
Volledig automatisch SF6-gasterugwinningsapparaat, vacuümcompressor, met verliezen van minder dan 0,1%
| omgevingstemperatuur: | -10°C ∼40°C |
|---|---|
| Recycling initiële druk: | ≤30bar |
| Recyclingdruk: | ≤-0,09 MPa |
Aanpasbaar groot herstel-inflatieapparaat 500L-2000L SF6 herstelmachine
| Hoofdcompressor: | 110 m³/h, olievrije, luchtgekoelde zuiger |
|---|---|
| Negatieve drukcompressor: | 160 m³/h, ultieme vacuüm ≤ 1000pa |
| Pijpleiding vacuümpomp: | 63m³/h, ultieme vacuüm ≤5pa |
GIS, GIL, luchtgekoeld, SF6 herstelsysteemeenheid met hoge capaciteit
| Compressor: | Olievrij |
|---|---|
| Koelsysteem: | Luchtgekoeld |
| Model: | Herstel |
Handmatige bediening Basis SF6-terugwinningsapparaat Werkspanning Driefasig 230V 60Hz
| Type: | Freeze Liquefied, Air-Cooled, Hand-Pushed Mobile |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -10 °C~40 °C |
| Aanvankelijke Druk: | 0,8 MPa |
SF6-terugwinningsunit met hoge capaciteit, olievrije compressor van 110 m³/u met opslag van 1200 liter voor GIS/GIL-onderhoud
| Negatieve drukcompressor: | 160 m³/u, 0,1 MPa zuigdruk |
|---|---|
| Pijpleiding vacuümpomp: | 63m³/u, ≤5Pa eindvacuüm |
| sollicitatie: | Gasterugwinning |
Olie gesmeerd telescopisch lek SF6 gasdetector 0,01 ppm met digitaal LCD-scherm
| Vacuümpomp: | Double-fase oliepomp (aangepast) |
|---|---|
| Meetbereik: | Aanbevolen optimaal detectiebereik: 0,01-100 ppm |
| Het meten van nauwkeurigheid: | 0,01 ppm |
Draagbare kwantitatieve SF6 lekdetector Gassensor 0,01 ppm Gevoeligheid met telescopisch handvat
| Vacuümpomp Type: | Olievrije diafragmpomp (onderhoudsvrij) |
|---|---|
| Gevoeligheid: | 0,01 ppm |
| Meetbereik: | 0,01-10.000 ppm |
Hoge-Druk C4f7n Terugwinapparaat 30m³/h 400L Opslag GIS 110-550KV Auto Touchscreen KSC4-30WY/20-400Z
| Herstel Initiële druk: | 0 ~ 5mpa |
|---|---|
| Herstel definitieve druk (rest): | ≤-0,1 MPa |
| Herstel hoofdcompressor verplaatsing (huiselijk olievrij): | 30m³/u |

