Alle producten
-
SF6 herstel systeem
-
SF6 gasmeetapparaat
-
SF6 lekdetector
-
de detector van het gaslek
-
de meter van het dauwpunt
-
Online-bewakingssysteem
-
Dry Air-apparatuur
-
SF6 vacuümpomp
-
Gasmengeenheid
-
Koelstofrecyclingmachine
-
de detector van het koelmiddelenlek
-
SF6 Gaszuivering
-
SF6 Toebehoren
-
Deeltjesontladingsdetector
-
Instrumenten en apparatuur van de serie C4F7N
-
Heliummassaspectrometer
zoekwoorden [ portable gas leak detector ] bij elkaar passen 78 producten.
KS30+ Aangepaste SF6-mixgasanalysator | Dauwpunt- en afbraakproducten Zuiverheidstester
| Verpakking Details: | Doos / houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 10 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T |
KS30-H SF6 spoorgasanalysator | O2 N2 dauwpunttester voor droge lucht- en stikstofomgevingskabinetten
| Testgas: | SF6, N2, O2, DAUWPUNT (op maat) |
|---|---|
| Monster gasstroomsnelheid: | 0,2 - 0,5 l/min |
| Gasdruk van het monster: | ≤10bar |
SF6-terugwinningsunit met hoge capaciteit, olievrije compressor van 110 m³/u met opslag van 1200 liter voor GIS/GIL-onderhoud
| Negatieve drukcompressor: | 160 m³/u, 0,1 MPa zuigdruk |
|---|---|
| Pijpleiding vacuümpomp: | 63m³/u, ≤5Pa eindvacuüm |
| sollicitatie: | Gasterugwinning |
Automatisch SF6-recyclingsysteem voor GIS/GIL
| sollicitatie: | Gasterugwinning |
|---|---|
| Vacuümgraad: | ≤ 5 Pa |
| Functies: | Hoog rendement, laag geluidsniveau, eenvoudige bediening |
Automatisch SF6 recycling systeem voor GIS GIL Hoogspanningstoepassingen PLC Volledige automatisering Industriestandaardconform Aanpasbare configuratie
| Hoofdcompressor: | 110m³/h |
|---|---|
| Negatieve drukcompressor: | 160 m³/h, 0,5 mpa |
| Pijpleiding vacuümpomp: | 63 m3/h |
SF6 Volledig automatische kalibrator voor de dichtheid van de relais, dichtheidsmeter, dichtheidsmetercontrole [KS2001]
| Voeding: | Lithiumbatterij of AC220V/50Hz |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 4W |
| Nauwkeurigheidsniveau: | 0,2 niveau |
Kstone KS30-3 SF6-tester: nauwkeurige detectie van vochtigheid, zuiverheid en SO₂ voor onderhoud van elektrische apparatuur
| Reactietijd: | +20 → -20 ℃ TD: 5S [45S], -20 → -60 ℃ TD: 10S [240s] |
|---|---|
| Oplossing: | Dauwpunt: 0,1 ℃ of 0,1ppm |
| Gasdebiet: | 0,25 ~ 0,35 l/min |
Custom KS30-6 SF6 Comprehensive Tester. Dew Point Reinheid ontbinding Analyzer.
| Verpakking Details: | Doos / houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 10 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T |
Intelligente SF6-omvattende tester met recycling, zuiverheid, microvloed, ontbindingsproducten [KS30-R-6]
| SF6 -detectiemeetbereik: | [So₂] 0 ~ 100 µl/L, [H₂s] 0 ~ 100 µl/L, [CO] 0 ~ 500 µl/L, [HF] 0 ~ 10 µl/L |
|---|---|
| Nauwkeurigheid: | ≤±0,5% |
| Oplossing: | 0,01% |
Aanpasbaar groot herstel-inflatieapparaat 500L-2000L SF6 herstelmachine
| Hoofdcompressor: | 110 m³/h, olievrije, luchtgekoelde zuiger |
|---|---|
| Negatieve drukcompressor: | 160 m³/h, ultieme vacuüm ≤ 1000pa |
| Pijpleiding vacuümpomp: | 63m³/h, ultieme vacuüm ≤5pa |

