Alle producten
-
SF6 herstel systeem
-
SF6 gasmeetapparaat
-
SF6 lekdetector
-
de detector van het gaslek
-
de meter van het dauwpunt
-
Online-bewakingssysteem
-
Dry Air-apparatuur
-
SF6 vacuümpomp
-
Gasmengeenheid
-
Koelstofrecyclingmachine
-
de detector van het koelmiddelenlek
-
SF6 Gaszuivering
-
SF6 Toebehoren
-
Deeltjesontladingsdetector
-
Instrumenten en apparatuur van de serie C4F7N
-
Heliummassaspectrometer
zoekwoorden [ portable gas leak detector ] bij elkaar passen 74 producten.
Extra verwarmde SF₆-opblaaswagen Weeg- en overdrukbeveiliging
| Verpakking Details: | HOUTEN KIST |
|---|---|
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
Handmatige bediening Basis SF6-terugwinningsapparaat Werkspanning Driefasig 230V 60Hz
| Type: | Freeze Liquefied, Air-Cooled, Hand-Pushed Mobile |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -10 °C~40 °C |
| Aanvankelijke Druk: | 0,8 MPa |
Gepaste handheld waterdigte dauwpuntmeter voor Ppmv, PP20, SF6, N2 en H2 KST-VII
| Afmetingen: | 414*333*177mm |
|---|---|
| Werktijd van de batterij: | > 8 uurS |
| Voedingsmodus: | AC220V / lithiumbatterij |
Vaisala 143 Dewpoint Analyzer Micro Vochtmeter Meetinstrument PP20 Omzetting KST-VII
| Meetmethode: | Volledig automatisch |
|---|---|
| Gemeten Gas: | SF6, N2, H2, etc. |
| Gasdebiet: | 400 ~ 800 ± 50 ml/min |

