Alle producten
-
SF6 herstel systeem
-
SF6 gasmeetapparaat
-
SF6 lekdetector
-
de detector van het gaslek
-
de meter van het dauwpunt
-
Online-bewakingssysteem
-
Dry Air-apparatuur
-
SF6 vacuümpomp
-
Gasmengeenheid
-
Koelstofrecyclingmachine
-
de detector van het koelmiddelenlek
-
SF6 Gaszuivering
-
SF6 Toebehoren
-
Deeltjesontladingsdetector
-
Instrumenten en apparatuur van de serie C4F7N
-
Heliummassaspectrometer
zoekwoorden [ portable gas leak detector ] bij elkaar passen 78 producten.
TIF B-OSCH [XP-1A] lekdetector.
| Stroombron: | 3V DC, 2 × AA alkalische batterijen |
|---|---|
| Maximale gevoeligheid: | 14G/jaar (gecertificeerd voor R12, R22, R134A) |
| Uiteindelijke Gevoeligheid: | <3G/jaar (voor halogeenkoelmiddelen) |
Zeer gevoelige SF6-lekdetector: 0,01 ppm precisie met draagbare kwantificering
| Meetbereik: | 0,01ppm - 10000ppm |
|---|---|
| Meetnauwkeurigheid: | 0,01 ppm |
| Minimumresolutie: | 0,01 ppm |
SF6 Kwalitatieve Lekdetector, Gebaseerd op Corona Principe, Goedkoopste, Smart-01b
| Maximale gevoeligheid: | 3G/jr |
|---|---|
| Warmtetijd: | 5s |
| Omgevingstemperatuur: | 0–52 ° C |
Multi Gas Elektrochemische Sf6 Gas Monitor Sniffer Leak Detector IP65 Waterdicht [LF-01-FR]
| Accessoires: | Draagtas, verleng de slang, reservefilters |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Voeding: | 6000 mAh oplaadbare lithiumbatterij |
SF6-lekkadetectie ter plaatse, die kleine lekken kan detecteren en snel kan reageren
| Gevoeligheid: | 0,01 ppm |
|---|---|
| Detectieprincipe: | Hoogfrequente magnetische veld Lage spanning ionisatie |
| Gewicht: | 6,6 kg |
Draagbare SF6-gassensor Leak Dilo Detector NDIR Infrarood [LF-03-FR]
| Bedrijfsspanning: | Lithiumbatterij of AC220V/50Hz |
|---|---|
| Detectieprincipe: | NDIR Non-Dispersive Infrarood (dubbele balk) |
| Meetbereik: | 0-1000 ppm (aanpasbaar bereik beschikbaar) |
SF6 kwantitatieve lekdetector voor GIS-schakelapparatuur
| Nauwkeurigheid: | 0,01 ppm |
|---|---|
| Detectiebereik: | 0,01ppm-1000ppm |
| Antwoord: | ≤1 seconde in 100 ppm |
Precisie van 0,01 ppm, digitale weergave van de concentratie, hoge gevoeligheid, draagbare lekdetector
| Meetbereik: | 0,01ppm - 10000ppm |
|---|---|
| Nauwkeurigheid: | 0,01 ppm |
| Min. Resolutie: | 0,01 ppm |
RS485 Draagbare Dauwpunt Analyzer Micro Vochtmeter Meetinstrument, Weerstand Capaciteit Methode, Vaisala 143 KST-VII
| Dauwpuntbereik: | -8 - +20 ℃ TD |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik: | 0 - 100% |
| 0 - 100%: | -40 - +80 ℃ |
Koudspiegelmethode, draagbare dauwpuntmeter, hoogprecisie dauwpuntmeter KST-V
| Temperatuurresolutie: | 0,1℃ |
|---|---|
| Meetbereik: | 20 ℃ ~ -62 ℃ |
| Meetfout: | Beter dan ± 0,3 ℃ |

