Alle producten
-
SF6 herstel systeem
-
SF6 gasmeetapparaat
-
SF6 lekdetector
-
de detector van het gaslek
-
de meter van het dauwpunt
-
Online-bewakingssysteem
-
Dry Air-apparatuur
-
SF6 vacuümpomp
-
Gasmengeenheid
-
Koelstofrecyclingmachine
-
de detector van het koelmiddelenlek
-
SF6 Gaszuivering
-
SF6 Toebehoren
-
Deeltjesontladingsdetector
-
Instrumenten en apparatuur van de serie C4F7N
-
Heliummassaspectrometer
zoekwoorden [ automatic mobile leak detector ] bij elkaar passen 18 producten.
Automatisch SF6-recyclingsysteem voor GIS/GIL
| sollicitatie: | Gasterugwinning |
|---|---|
| Vacuümgraad: | ≤ 5 Pa |
| Functies: | Hoog rendement, laag geluidsniveau, eenvoudige bediening |
Automatisch SF6 recycling systeem voor GIS GIL Hoogspanningstoepassingen PLC Volledige automatisering Industriestandaardconform Aanpasbare configuratie
| Hoofdcompressor: | 110m³/h |
|---|---|
| Negatieve drukcompressor: | 160 m³/h, 0,5 mpa |
| Pijpleiding vacuümpomp: | 63 m3/h |
Hoge precisie SF6 dauwpuntmeter temperatuur instrument analyse voor N2 H2 KST-V
| Afmetingen: | 340 mm × 230 mm × 200 mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤9,5 kg |
| Bemonsteringsinterface: | Zelfafheemse snelle connector |
Handleiding SF6-terugwinningssysteem – 600 liter gasterugwinningseenheid onder negatieve druk
| Zuiveringsefficiëntie: | 99,99% SF6 -concentratie |
|---|---|
| Herstel Begindruk (MPa): | ≤0,5 |
| Herstel Einddruk (MPa): | ≤-0,1 |
Koudspiegelmethode, draagbare dauwpuntmeter, hoogprecisie dauwpuntmeter KST-V
| Temperatuurresolutie: | 0,1℃ |
|---|---|
| Meetbereik: | 20 ℃ ~ -62 ℃ |
| Meetfout: | Beter dan ± 0,3 ℃ |
Gepaste handheld waterdigte dauwpuntmeter voor Ppmv, PP20, SF6, N2 en H2 KST-VII
| Afmetingen: | 414*333*177mm |
|---|---|
| Werktijd van de batterij: | > 8 uurS |
| Voedingsmodus: | AC220V / lithiumbatterij |
Aanpasbaar groot herstel-inflatieapparaat 500L-2000L SF6 herstelmachine
| Hoofdcompressor: | 110 m³/h, olievrije, luchtgekoelde zuiger |
|---|---|
| Negatieve drukcompressor: | 160 m³/h, ultieme vacuüm ≤ 1000pa |
| Pijpleiding vacuümpomp: | 63m³/h, ultieme vacuüm ≤5pa |
GIS, GIL, luchtgekoeld, SF6 herstelsysteemeenheid met hoge capaciteit
| Compressor: | Olievrij |
|---|---|
| Koelsysteem: | Luchtgekoeld |
| Model: | Herstel |

